تلفن

بانو چند روز زودتر از من از اینجا رفت تا بتونه قبل از برگشتن به قم ، کمی فامیل هاشو ببینه و کمی خرید کنه و ... .

دیشب در اوج نوشتن یه مطالعه ی داغ ، پیامک داد که حاجی هم برام استخاره کن و هم بهم زنگ بزن. ما هم فورا استخاره کردیم و بعد هم بهش زنگ زدیم.

بعد از سلام علیک ، کنجکاوم بدونم که استخاره برا چیه ؟

میگه : صبر کن اول سلام احوالپرسی بکن بعد. میگم ما که سلام احوالپرسی کردیم.

میگه بیشتر. این کم بود.

میگم چشم. کمی باهاش حرف میزنم بعد هم برام میگه استخاره برا چی بود. منم راهنمای یهای لازم رو بهش میگم. بعد چند لحظه سکوت میکنه. اون خیلی وقتا یهو پشت تلفن ساکت میشه جوری که حس میکنی دیگه حرفی نداره.

من فکر میکنم حرفا تموم شده و میگم : خب کار دیگه ای نداری؟ میگه : نه اما بیشتر حرف بزن ، چرا میخای زود قطع کنی؟ ( حالا 7- 6 دقیقه هست حرف میزنیما).

میگم چی بگم ؟ تو که ساکت شدی. بعد ناراحت میشه و میگه خب هیچی.

( منم در اوج مطالعه دیگه ذهنم کار نمیکرد که بخوام حرفای بیشتری باهاش بزنم)

خداحافظی میکنیم.

اما تا قطه میکنیم فوری دو تا پیامک خوشکل بهش میدم تا ز دلش در بیارم. اما حدس میزنم دیر راضی بشه.

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید

سلام حاجی جواب کامنتم زیر پست قبلی رو ندادی اگه به نظرتون این سوال خصوصیه بگید تا دیگه نپرسم.

چراهای ذهن من

سلام علیکم به تازگی با وبلاگتون آشنا شدم و ریز ریز مطالبش رو خوندم و وبلاگتون بسیار به نظرم جالب اومد و واقعا از اغراقی استفاده نکرده بودین از زندگی صحبت فرمودین که شبیه همه زندگیهای دیگه است و خیلی هم معنوی و ساده است. اما براتون ی پیشنهاد کوچولو دارم برای اینکه بدونید بانو الان در چه حالیه و به چه چیزی الان نیازه داره و متوجه شدم که خیلی اهل مطالعه هستین فکر میکنم خوندن مطلب در مورد هوش هیجانیEQخالی از لطف نباشه و خیلی می تونه بهتون کمک کنه تو گوگل هم سرچ کنید خیلی مطلب میاد. ان شاءالله که همیشه موفق باشید التماس دعا

حدیث...

قطعا دلتنگ بودن ... فرقی نمیکرده در مورد چی ! فقط باید بیشتر حرف میزدید تا وقتی که راضی بشن ... از هردری حرف میزدید دیگه! اینکه اون روز رو چطور سپری کردید و ... فقط حرف میزدید تا صداتونو بشنون ...(البته این نظر شخصی من به عنوان یک خانومه) چرا از احساسات عمیق و خواسته های خانومتون خبر ندارید ؟؟ چرا رک و روراست خواسته هاتون رو به هم نمیگید؟ (خواننده خاموش وبتون بودم تا حالا)

ش.

به نام خدا سلام.. از اون قدیما میگن : شنیدن کی بود مانند دیدن؟! :)

رویا

سلام به نظرم بانو دلتنگ بودند و دلشون می خواست بهشون محبت بیشتری داشته باشید. همون عزیزم و حرف های زیبا رو وقتی خودتون بگید هزار بار بیشتر به دل بانو میشینه. این اخلاق سکوت بانو رو من هم دارم. وقتی خیلی دلم تنگ میشه دلم می خواد اون فقط حرف بزنه منم سکوت می کنم و با تمام وجود صداش رو گوش میدم و لحظه شماری می کنم برای یک دوستت دارم ، یک قربون صدقه. سعی کنید از ابزار کلامی بیشتر اصتفاده کنید.فکر کنم تو روایات هم باشه که کلام محبت آمیز به زن چقدررررررررررررررر در دل و جونش نقش می بنده و از یادش نمی ره.

رویا

در مورد این که دوستی پرسیدن چرا رک و راست خواسته هاتون رو نمی گید. من در مورد خودم باید بگم که سر همین قضیه دلتنگی، حس می کنم اگر بگم و اصرار کنم دیگه هزارهزار هم بگه دوستم داره برام دلچسب نمیشه. من اشاره می کنم که بگو و حرف بزن و دیگه چه خبر. اما وقتی بازخوردی که می خوام رو نمی گیرم سکوت می کنم. به جای "هیچی" که بانو گفتن هم عادت دارم وقتی ناراحت میشم بگم "باشه". [ناراحت]

از شما بعیده اقای طلبه( قطع )کردین!!!![تعجب]

ماه بلورین

خب برا چی زود قطع میکنید که بعدان بخواهید منت کشی کنید چرا شما مردها نمیتونید توی همون لحظه خوب باشید البته با عرض معذرت راستی شما لینک شدید

نیلوفر

سلام من تازه با وبلاگتون اشنا شدم.اگه ممکنه حرفاتون با اب تاب بیشتری بنویسید تا جذاب تر بشه.من هم همسرم اوایل کمی کم حرف بود ولی چون خودم پرحرف بودم از دستش ناراحت میشدم.الان یاد گرفتم متعادل باشم که اذیت نشم.به هرحال خانم هستیم وحساس شما اقایون هم که دل سنگین.موفق باشید.

هدا

6-7 دقیقه که زیاد نبوده................ روزی 20 تا زنگ میزنم ...هنوز قطع نکرده یه بهونه ی تازه واسه زنگ زدن و پروسه همچنان ادامه دارد...