فوتبال

دیشب ایران صعود کرد. مبارک باشه .

شنیدم ( گفتم شنیدم نه اینکه حتما ) یکی از بزرگان بعد از برد تیم ملی فوتبال مقابل امریکادر جام جهانی 98 فرانسه، که مردم به خیابون ها ریختن و شادی کردند ، حضرت زهرا سلام الله علیها رو می بینن و  بهشون میفرمایند  :

 اگر مردم همین طوری که برا پیروزی تیم فوتبال به خیابون ریختن، برای فرج فرزندم مهدی عج به خیابون میومدن ، و با همین اشتیاق ، فظهور حضرت رو از خدا میخواستند ،فرج فرزندم مهدی عج به تاخیر نمی افتاد .

شادی فوتبال خوبه ایشالله که مردم ما همیشه شاد باشن اما خوبه این شادی همراه با عشق به ظهور حضرت باشه و عشق به مولا شدید تر از همه عشق ها.

( این دقضیه حتی اگر صحت نداشته باشه اما نکته جالب و درستی در اون هست).

/ 15 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ای پی مو که می بینی، بسه

منطقی بگو. چه جور ممکنه یکی 1400 سال عمر داشته باشه؟

فدایی

سلام خواستم بگم آخه مگه ظهور آقا الکیه؟! این یه شادی زود گذره واسه مردم. اما ظهور آقا هزارتا دنگ و فنگ داره. هرکسی قدرت تحمل دولت حضرت عج را نداره.... مردم میگن این وضعیت کنونی حل بشه ولی اونقدر هم سخت نشه. سخت مثل عدالتی که میگن میاره مثلا دانه گندمی جابجا نمیشه. چون ماها اونقدر دقیق نیستیم و حال اینجور چیزهارو نداریم. نه؟!

ناشناس

خواستم به الهام خانوم بگم ممکنه همه اشتباه کنن... درسته طلبه س ولی دلیل نمیشه که معصوم باشه . طلبه داره به سمت معصوم بودن میره ولی ممکنه اشتباه کنه وسط راه. البته اگه حرف شما راس باشه که انشالله همینطوره....

هويج

آقاي آسماني از عقل دليل بيارين لطفا

سارا

درست نبود چیزی رو که از صحتش اطمینان ندارید مطرح کنید.بنظر من که واقعی نیست.

ای پی مو که می بینی، بسه

می خواین یه پست بذارید همه نظروشونو بگن. عقلانی بحث کنیم تو همون پست. الان هویج هم می خواد عقلانی بدونه امام زمان هست یا نیست.

دلنشین

مطلب و نکته بسیار جالببی بود اتفاقا خود من هم وقتی شادی مردم رو دیدم همین داستان یادم اومد من هم از یه جایی این رو دیدم و خوندم و شنیدم و واقعا به این نتیجه هم رسیدم که واقعا مردم باید بخوان چون با اون مکطالبی که در مردم حکومت و دولت حضرت حجت شنیدم و خوندم احساس می کنم مردم هنوز متاسفانه امادگی شو ندارنو البته این از غفلت مردم و البته خودمه

الهام

فکر کنم اشتباه کردید اونی که براتون فرستادم برام ایمیل شده بود منم براتون فرستادم تا دلیلی که نسبت به طللبه ها دید خوبی ندارم رو بدونید و بگید که واقعا زندگی طلبه ها اینجوریه؟ شما احتمالا یه کم ..... تشریف دارید, واقعا فکر کردید اون شخص خود منم؟؟!! خدا نکنه من طلبه باشم.....[تعجب]

قاصدک

سلام از نظر من شادی مردم وقتی مهمه که برای خدا باشه نه برای مطرح شدن کشور و دلشونو فوتبالو تو جام جهانیو عرصه ی بین المللی و غیره.تاریخو که ورق می زنیم می بینیم خدا خیلی از شادیهای امتهای گذشته رو وقتی پسندیده که پیامبرشون هم با اونها خوشحال بوده.بنظر شما امام عصر که تو جمع مردم ما نیست اگه بود خوشحال بود؟!

بهار

بله متاسفانه همینجوره...واقعا متاسفم برا خودم