آزمایش خون

با دختری که هنوز چهره اش رو ندیده بودیم رفتیم برای آزمایش خون. فکر کنید باید از قم بلند میشدم و میرفتم یه شهر دیگه فقط برای آزمایش خون و بر میگشتم. فکر میکنید اون روزها شهریه ام چقدر بود ؟ و هزینه اتوبوس چقدر ؟ اما اون روزها اصلا این ها رو متوجه نبودم.

پرانتزی عرض کنم که : مهمترین چیز برای من اصالت و ایمان و قدرت همراهی با طلبه بود. این مهمترین چیزی بود که میخواستم. اما انصافا اگر زیبایی برای شما اخرین و بی اهمیت ترین ملاک هم باشه باز هم ازدواج با دختری که هووز ندیدین دل آدم رو میلرزونه. من هنوز دختر خانوم رو ندیده بودم که با اون و مادر رفتیم برا آزمایش خون. حتی اونجا هم اونها جدا نشستن و من جدا. من فقط گاهی از دور دختر خانوم رو زیر نظر داشتم. تو سالنی که منتظرنشسته بودیم خیلی نمیتونستم به چهره اش که نصف اون هم زیر چادر مخفی بود زل بزنم چون قطعا اونجا افراد دیگه ای هم بودند و نمیشد خیلی به چهره دختر خانوم نگاه کرد.

بهر حال با چشم بسته و ندیده دختر خانوم رو انتخاب کرده بودیم ، این اشتباه من بود.

جوابب ازمایش مشکلی نداشت و یکی دو ماه بعد قرار بر این شد که یه شب با جمعی از فایل به خونه بابای دختر بریم و حرف ها رو بزنیم. این فاصله یکی دو ماهه هم بخاطر امتحانات و ... بود.

/ 8 نظر / 14 بازدید
لثارات

ادامه خاطرات کووووووووووووو؟

سارا

سلام. ضمن احترام به شما و انتخابتون،تعجب میکنم که اون خانوم حتی صورتشونم بهتون نشون ندادن!در باز گذاشتن صورت هیچ جا ممنوعیتی ذکر نشده.علاوه بر این گفته شده-البته شما خودتون بهتر میدونین به تبع تحصیلتون-اگر خواستگار تصمیمش برای ازدواج قطعیه حتی میتونه از دختر خانوم بخواد چند لحظه بدون حجاب جلوش ظاهر بشه.خب طبیعیه که جذابیت ظاهری در مقدمه رابطه مهمه و دوطرف باید همو بپسندن از نظر قیافه بنظرم این رفتار خانوم مصداق همون آیه ی قرانه که چه کس روزی های پاکی را که من به شما حلال کرده ام،حرام کرده؟...البته سوتفاهم نشه ها،اما خدا گذشته و بنده ش نمیگذره. درضمن اون طور که گفته شده شما در یک خانواده متوسط دست به این عمل انقلابی زدید و طلبه شدید.آفرین خیلی عزم راسخ میخواد[گل]

Dr

جالبه ماشالله به صبوري شما!!!

عذرا

سلام شما طلبه ها واقعا چه سختی هایی رو به خاطر خدا تحمل میکنید خدا بهتون عنایت کنه... التماس دعا دارم هم برا امتحاناتم که از شنبه شروع میشن هم برا مشکلم خوااااهش دعام کنید...

سکوت قدس

خب همینطور داره جذاب میشه ...ادامه بدین لطفا ...

گیس

الان ازدواج کردین؟

رویا

سلام میلاد امام علی (ع) و روز پدر مبارک ( البته مرد و پدر و همسر و ..)