مرکز خدمات حوزه علمیه شعبه پردیسان

امروز به مرکز خدمات حوزه واقع در پردیسان رفتم. این یکی از بهترین کارها بود که این مرکز رو در اینجا دایر کردند. دیگه لازم نیست این همه راه بریم اون سر شهر برای اینکه مثلا مدارک بیمه تکمیلی روتحویل بدیم.

امروز موقع ورود و خروج اسم ها رو یادداشت میکردند. گویا بحث شده که این شعبه مرکز خدمات یا بعضی قسمت های مرکز خدمات حوزه علمیه رو در اینجا تعطیل کنن. میخوان بشمارن ببینن روزی چند نفر میان اینجا . اما واقعا وحود این شعبه ی مرکز خدمات حوزه علمیه در پردیسان خیلی مفید و لازم هست. این نظر شخصی منه. از مسئولین هم تشکر میکنم اما امیدوارم که اجازه بدن این شعبه در این پردیسان بمونه و حتی بزرگتر هم بشه.

پ ن : شب چهار شنبه هست. نیت داشتم برم جمکران اما برامون مهمون اومد. حیف شد.هوس جمکران داشتم. چشم امیدم اونجاست. برام دعا کنید.

/ 5 نظر / 98 بازدید
مهسا

دلت با آقا امام زمان باشه کافیه . ان شالله که حاجت روایید.

...

سلام حاج اقا انشالله که قسمت شه برین جمکران لطفا اونجا رفتین واس منم دعا کنین

م مامان محمد

حاج یه معذرت خواهی بهتون بدهکارم و یه حلالت ملتمسانه ازتون میخوام در مورد اون پستی که در مورد زن دوم نوشته بودید تصمیم گرفتم هر روز یه مقدار از پستهای شما رو بخونم تقریبا میشه گفت مقدار زیادیشو خوندم و عاشق لفظ لیلای خانه که برای همسرتون اتسفاده می کنید شدم و من خیلی عجولانه در مورد اون پست زن دوم قضاوت کردم و به خاطر این قضاوت نا آگاهانه ازتون عذر خواهی می کنم و در مورد جمکران هم بگم که التماس دعا ی شدید دارم از تون اگه مشرف شدید ما رو از یاد نبرید ؛در مورد نحوه انتخاب استاد تو حوزه بگم که بله اون همکلاسهای خواهر من که با شوهر مربوطه دلخواه استادها ازدواج کردند الان هم خودشون و هم همسرشون تو حوزه دارن تدریس می کنن و هر ترم هم دعوت به تدریس می شن چون به نقل از آنها خودشونو کردن تو چشم بعد خواهر من با این همه سال درس خوندن و با تواضع بودنش باعث شده نره تو چشم و دعوت به تدریس نشه جل الخالق التماس دعا

یه خواننده

سلام تو رو خدا برا من هم دعا کنید، ما که خیلی دوریم اصلا جور نمیشه بیام حاج اقا شما بیایید طرفای ما چی میشه؟؟

یه دختر تنها

سلام پس کحاید چرا پست نمی زارید پست های قبلی تون هم که نظریه شون غیر فعله