تند تند نوشت

شبهای قدر پر شوری داشتیم. برای همه دعا کردم. شب قدر 21 رمضان ساعت 3 و 15 دقیقه مجلس تمام شد و حدودا ساعت 4 و 30 دقیقه هم اذان صبح بود. بعد از راسم هم سحری میدادند که هر کی میخواد بیاره خونه. البته برای من سحری توی یه نایلون گذاشتند و برام اوردند دم در ماشین. اومدم خونه اما هیچ کس خونه نبود. میزبان و خانواده گویا همون جا مونده بودند تا سحری بخورند. من هم فقط کلید حیاط رو داشتم و کلید اتاقهای داخل رو نداشتم. تنها موندم خونه و مشغول نماز شدم. نزدیکی های اذان صبح رسیدند خونه. اما دیگه وقت سحری خوردن نبود. فقط از شیر اب یه خورده اب خوردم.

بعد از بین الطلوعین خوابیدم. اما نمیدونم چیه که همیشه از نه و نیم به بعد تلفن من زنگ میخوره.اونم برا کارهای غیر مهم.

پ ن : وقتی از مسجد اومدم بیرون اومد گفت من خواننده هستم میخوام توبه کنم. چکار کنم ؟ خواننده ی عروسی ها هستی ؟ اره. شاید سال دوم سوم دبیرستان بود. میخواست توبه کنه. در این جور وقتها هم ناراحت میشم و هم خوشحال . و هم دلم برا خودم میسوزه. کاش ما هم دل اینطوری داشتیم.

سر حوض به بچه های مسجد وضوی ارتماسی یاد دادم. نزدیکی های اذان مغرب بود. این بچه ها  هم که اینطور وضو گرفتن براشون جالب و تازه بود شروع کردند به ارتماسی وضو گرفتن. شاید ده پانزده تا از بچه ها بودند که با لباس خیس و موهای تر تو حیاط مسجد دنبال چیزی میگشتند که که خودشون ور خیس کنند. احیانا موقع نماز هم هی چک چک ازشون اب میچکید.

امسال یه هدیه اسمانی دارم.

 

/ 12 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شیخ سلما

ما هذا؟ [لبخند] بر فوضول لعنت..........بشمار

یه خواننده

سلام حاج اقا به کامنت خصوصیم جواب بدید، خواهش

...

سلام حاج اقا طاعاتتون قبول هدیه اسمانیتون چیه؟؟؟؟؟ دارید بابا میشین؟[لبخند]

آدم بی عرضه و انعطاف ناپذیری هستی. بدرد آخوند الکی شدن میخوری. هدیه آسمانی زن جدیدت هست حتما!

فاطمه

سلام حاج اقا نینی دار شدید؟

فاطمه

حیف شد انشالله خدا دو قلو بهتون بده

این هدیه آسمانی ،لایق شما هست[تماس]

م مامان محمد

تازه با وبتون آشنا شدم تقریبا تا اردیبهشتتون از آخر به اول خوندم خیلی جالب بود انشاله خداوند توفیقاتتونو روز افزون کنه التماس دعا حرفهاتون به دلمان نشست ما هم در منزل طلبه داریم و خیلی هم دوستش داریم و بهش احترام میذاریم انشااله خداوند اوتایی که سندرم طلبه زدایی دارند رو نجات بده [گل]

یه خواننده

سلام لیلا چیکار میکنه؟ دلمون براش تنگه..