روزهای عاشقی یک طلبه

لطفا به وبلاگ جدید مراجعه کنید. 1talabe1.blog.ir

فکر
ساعت ٧:٤۱ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳٩٢/٥/٥  کلمات کلیدی: بدون کلمه

ادامه مطلب.


حــــــــــــــــــــــــذف .

 

 

....

بعضی ها کامنت گذاشتن و جواب هم میخان ، اونم خصوصی ، حالا من چجوری جواب بدم ؟ ضمنا لطف کنید مگر به ضرورت مساله شرعی نپرسید.

....

  تو جواب کامنتای پست قبل در پایین کامنت دوستی بنام " ای پی مو میبینی بسه " از دوستم حرف زده بودم. بعضی شاید فکر میکردن دارم شوخی میکنم و فرضی حرف زدم. اتفاقا چند تا عکس ازش دارم که خیلی معمولی هست و با دوربین بی کیفیت گرفته شده اونم تو افتاب و اقا مثلا اخم کردن و الا خوشکل تر از ایناس .  چون در فضای عمومی گرفتم و میدونم راضیه و ضمنا تو نت هم پخش شده اینجا گذاشتنش اشکالی نداره.

....

تو پست قبل راه حل برا اون خانوم خواسته بودم . اما خیلی ها کلا اصل بحث رو فراموش کردن و به مسائلی پرداختند که اصلا ربطی نداشت :

مثلا :

*چرا به اون دختره دقت کردی ؟

*چرا مردا زن دوم میگیرن ؟ ( در حالی که من نگفتم زن دوم خوبه یا نه ، اصلا فکر کن زن دوم بد ، اما سوال این بود که همسر بد ، بدتر هست یا زن دوم مرد خوب شدن ، کدام بد و کدامیک بدتر هست؟ )

 

* مرد خوب کجا بود

*چرا به دختر مردم میگی گوژپشت ؟

* چرا مردا عرضه ندارن

* چرا وقت برا این چیزا میزاری ؟

*باید زن اول یه مرد خوب بشه ( در حالی که این خروج از فرض بود. عرض کرده بودم که تا حالا خاستگار نداشته و بعد از این هم معلوم نیست گیرش بیاد. اخه تو روستا مگه چند تا جووون هم سن و سال این هست که بخاد اینو بگیره ؟ این یکی هم از روستای دیگه ای بوده که بهش زن نمیدادن و مجبور شده یکی مث خودشو بگیره. فقط تفاوتشون در مذهبی بودن بود.)

و .... .

خب ظاهرا سوال سختی بوده و بعضی ها ( البته بعضی نه همه ) متوجه منظور بنده نشدن.

بعضی ها هم شداد غلاظ جفت پا حمله میکردن که کامنتاش حذفید.

البته همین که تو بحث شرکت کردید تشکر میکنم.

....

این عکس رو گذاشتم همچین هم همینجوری نیست. واقعا میخام که فـــکـــر کنیم فکر.. ببینیم چرا جوون به این پاکی و قدس و تقوا ، خیلی ها ( نگفتم همه ) دخترشون رو بهش نمیدن - فقط هم چون جووون خدمتگزار و پاکی هست و میخاد به جامعه خدمت کنه.  اما اگه طرف بی نماز باشه دو دستی میدن ؟ فضائل اخلاقی تا کجاس ؟ ارزشهای زندگی سالم در جامعه ما چیه ؟

....

این رفیق من که البته خیلی هم منو دوست داره و به من احترام میزاره و من هم دوستش دارم ، خیلی براش تلاش کردم. یه جورایی مردید منه اما من ازش خجالت میکشم. نه از خودم از جامعه ای که ... .

راستی اینا امسال سی شب ماه رمضون رو احیا دارن . چه حالی دارن. خوش بحالشون.

....

من اینجا وقت هایی که برنامه مسجد ندارم یه به خانواده ها سر میزنم یا مقاله مینویسم و یا درسام رو مرور میکنم و هر یکی دو ساعتی که از درس خسته میشم یه سری به وبلاگم میزنم در ده دقیقه.

حالا از کجا کشف میکنید که بیکارم نمیدونم. خب فکر کنم کل وقتی که برا وبم میزارم به اندازه دیدن اون سریال دودکش نباشه.