روزهای عاشقی یک طلبه

لطفا به وبلاگ جدید مراجعه کنید. 1talabe1.blog.ir

پایان امتحانات
ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱۳٩٢/۳/٢۱  کلمات کلیدی: روزانه

مطلب اول : اگر به کلمات کلیدی توجه کنید بعضی مطالب روزانه و بعضی خاطره هست.

مطلب دوم : سعی میکنم همه کامنتا رو تایید کنم. سعی میکنم با شرح صدر و حوصله برخورد کنم. اما طبیعی هست که اگر توهینی در کار باشه حتما اون کامنت قفل میشه.سعی میکنم به همه ی کامنت ها ارام و منطقی جواب بدم.

مطلب سوم : بعد از بیست روز امتحانات بانو تمام شد. شاید از 30 روز قبل تا حالا بانو خودشو محدود کرده بود و طبیعتا کاری به کار من نداشت. اون موقع امتحانات کاری به کار من نداره. و من رسشما در عالم تجردی به سر میبرم وبه قول دوستان میتونم با شلوار کردی تو خونه بگردم. البته من از همچین روحیه ای خوشم نمیاد. چرا باید به خاطر درس خوندن اصل زندگی طلمه ببینه ؟

 البته بعضی توجیه میکنند که این سختی ها برای چند روز هست ؛ یه روز بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره. 

اما من دوست دارم این فضای زن و شوهری همیشه و هر روز باشه و فکر میکنم این وقفه های 20 - 30 روزه به حال زندگی مفید نیست. البته من خودم موقع امتحانات کلا بیخیال درس و کتابم و چندان سخت نمیگیرم هر چند معمولا فکر میکنم نمره ی پایینی میگیرم اما وقتی کارنامه میاد میبینم همش 18 و 19شدم. زندگی ما طلب ه ها از این وقفه ها زیاد داره. گاهی باید ده روز بریم تبلیغ ایام محرم وگاهی سی روز تبلیغ ماه رمضان. خیلی ها خانواده رو هم با خودشون میبرن اما بهر حال این امکان برای همه نیست.

دیروز که امتحانات بانو تمام شد تازه یادش اومده که 20 - 30 روز تفریح نرفته و تو خونه بوده. حالا کمی بهانه میگیره که بریم بیرون ، من حوصله ام سر رفته. البته فکر نمیکنن که منم 20 - 30 روز واقعا تحمل کردم. غذاهایی که گاه حاضری بود ، خونه ای که گاه نامرتب بود و شب هایی که گاه تا صبح تنها خوابیدم و اون داشت درس میخوند.


منم بدم نمیاد باهاش برم بیرون اما دو تا مانع سر راه هست :

اول : خودم درس دارم.

دوم : از اونجایی که کمی متوقع شده پیش بینی میکنم که اگر هم ببرمش بیرون برا تفریح باز هم کمی قر میزنه و نمیزاره به جونمون بشینه.

............................

تصمیم دارم کمی هم از ناملایمات زندگی بگم تا خیلی رویایی درباره زندگی من فکر نکنید. زندگی هر کسی بالا و پایین داره اما مهم اینه که حرمت ها حفظ بشه.